logo.png?_=1543151161

    КГУ "Школа - лицей 28"

  • ru
  • kz
  • en
  • Название страницы

    2018-2019 оқу жылының 1 «Ә» сынып оқушыларының тізімі
    Сынып жетекшесі: Шикибаева Сая Хамитовна

    Аты-жөні

    1

    Аблай Айым Рахатқызы

    2

    Азаматұлы Мералы

    3

    Акаева Ситора Хатамовна

    4

    Ахметова Мөлдір Сержанқызы

    5

    Әбитай Көркем Саматқызы

    6

    Әбу Балнур Алимжанқызы

    7

    Барат Аңсар Төлегенұлы

    8

    Бахыт Нуридин Нұртөреұлы

    9

    Беделбай Назерке  Мадиярқызы

    10

    Бейсенбек Әділет Арманұлы

    11

    Болат Сезім Жәнібекқызы

    12

    Егам Кәусәр Нышанәліқызы

    13

    Ерболатқызы  Балнұр

    14

    Есенали Саян Дәуренұлы

    15

    Жұмабек Аяжан Айбекқызы

    16

    Замирұлы Исламали

    17

    Жанымхан Балнұр Сырынбекқызы

    18

    Картаева Сезім Арманқызы

    19

    Қожахмет Айша Даленқызы

    20

    Конисова Арайлим Ербол қызы

    21

    Қосжан Даниал Сержанұлы

    22

    Қизат Еркежан Нұрланқызы

    23

    Мамут Қуаныш Қанатұлы

    24

    Нәсіпқали Дәурен Есенбекұлы

    25

    Наурызбаева  Камилла Ардаққызы

    26

    Нуридин Ердәулет Берікбайұлы

    27

    Нұрлан Жаннұр Нұртасқызы

    28

    Өмірбек Несібелі Алмасқызы

    29

    Сапарбек Ибрагим Талапұлы

    30

    Тезекбай Ерасыл Ардақұлы

    31

    Темирғалы Әлімжан Мұратұлы

    32

    Уринбасар Жансая Нұрбекқызы

    33

    Эдуардқызы Жания

     

     

     Список учащихся 1 «А» класса, 2018-2019 учебный год
    Классный руководитель: Дубовая Анна Дмитриевна

    1. Айтимов Султан
    2. Ведгун Даниил
    3. Бородин Роман
    4. Гулиева Сабина
    5. Гесс Екатерина
    6. Ержанұлы Қазыбек
    7. Ельбергенова Азере
    8. Жанат Алдияр
    9. Жангозин Алдияр
    10. Жүніс Амина
    11. Ильясова Томирис
    12. Карлыханова Софья
    13. Кравцова Кира
    14. Казакова Арина
    15. Лейнвебер Радмир
    16. Лифанов Фадей
    17. Лукьянова Милана
    18. Люфт Мария
    19. Муралинов Расул
    20. Петренко Дарья
    21. Пославская Лилиана
    22. Рыженков Алишер
    23. Сизов Игорь
    24. Сейдахметов Кирилл
    25. Сембаева Лаура
    26. Толешев Арнур
    27. Эмих Максим
    28. Яковлева Анфиса
     
     Список учащихся 1 «Б» класса, 2018-2019 учебный год
    Классный руководитель: Бессонова Вера Васильевна

    1. Авхимович Карим
    2. Алматұлы Сайын
    3. Акимов Рамиль
    4. Асылбеков Дамир
    5. Байгутдинов Искандер
    6. Воловинский Денис
    7. Герасимчук Полина
    8. Давыдок Никита
    9. Есентай Есет
    10. Иванов Михаил
    11. Ким Ярослав
    12. Корпещев Альтаир
    13. Кривошеева Екатерина
    14. Каратаева Адина
    15. Малуева Медина
    16. Мазуренко Никита
    17. Машанло Вероника
    18. Мельник Кирилл
    19. Олейник Елизавета
    20. Петухов Дмитрий
    21. Сайлау Алишер
    22. Самарин Рувим
    23. Сизова Ксения
    24. Тильтяева Ангелина
    25. Токтыбаева Азель
    26. Ткаченко Владлена
    27. Тупицин Николай
    28. Шендрик Нармина
    29. Шишканова Раяна

     



    Список учащихся 1 «В» класса, 2018-2019 учебный год

    Классный руководитель:Зикирина Ботагоз Бакыбаевна

    1. Адилова Дилназа
    2. Алимоллаев Таймас
    3. Амриева Ясмина
    4. Баатарчулуун Мунхсайхан
    5. Баенкина Махаббат
    6. Власов Александр
    7. Гарафутдинов Эмиль
    8. Гайдар Сергей
    9. Гольбан Илена
    10. Громов Ярослав
    11. Дурягина Ульяна
    12. Егоров Евгений
    13. Жуманова Айдана
    14. Курбангалиев Филипп
    15. Ли Ксения
    16. Марат Даниял
    17. Плотников Илья
    18. Серікбай Әлнур
    19. Смирнов Даниил
    20. Стикеев Тамерлан
    21. Темірбек Ертілек
    22. Тахтахинова Амалия
    23. Тригубский Егор
    24. Угубаев Асанали
    25. Федорова София
    26. Хусаин Дәрия
    27. Цурова Хава
    28. Шерубаева Амели

     

    Список учащихся 1 «Г» класса, 2018-2019 учебный год
    Классный рукововдитель: Шиленко Ольга Валерьевна

    1. Абдышкуров Дамир
    2. Алмат Мирас
    3. Амантай Диас
    4. Ахмеди Інкәр
    5. Бадирова Мелек
    6. Бадыкова Милана
    7. Бекболсынова Томирис
    8. Бекет Інкәр
    9. Велькер Виктория
    10. Виклюк Карина
    11. Евтушенко Рианна
    12. Жұмабай Зере
    13. Камзебаев Алишер
    14. Котиков Максим
    15. Лисовский Доминик
    16. Мажиденов Хаким
    17. Махан Арғын
    18. Найзабеков Ерден
    19. Омаров Ерасыл
    20. Пирожкова Кира
    21. Пожидаев Иван
    22. Садыков Алдияр
    23. Смаилов Роман
    24. Сынчик Богдан
    25. Тернавский Назар
    26. Тулупова Мария
    27. Тұрар Жазира
    28. Тұрар Назира

     

     Список учащихся 1 «С» класса, 2018-2019 учебный год
    Классный руководитель: Нурмаганбетова Куаныш Тулегеновна

    1. Абдуманат Томирис
    2. Абуова Беназир
    3. Аврамчук Глеб
    4. Акумбекова Яна
    5. Алгин Юрий
    6. Асемсеитова Жасмин
    7. Ахмедов Мухммадриза
    8. Генисецкая Алиса
    9. Жуматаева Зарина
    10. Искакова Асем
    11. Каппас Әділ
    12. Кислярова Регина
    13. Ковальчук Анастасия
    14. Кофанова Алина
    15. Литвинцев Вадим
    16. Мухаметжанов Тамирлан
    17. Мұрат Нұрислам
    18. Низамова Милана
    19. Нұрсұлтанұлы Нұрдаулет
    20. Ораз Әдемі
    21. Оспанова Ясмина
    22. Пожидаева Ясмина
    23. Сапар Әлтаир
    24. Салихов Богдан
    25. Смирнова Виктория
    26. Тусупова Амина
    27. Хайруллин Давид
    28. Хибатуллина Камила
    29. Шкутов Ярослав

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Программа семинар-практикума

    Педагогический коллектив

    Сборник

    Устраивает ли Вас сайт школы?

    Голосовать

    Полезные ссылки